MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7154239
nr 715 4239
Stolar
6 st, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 september 2011
kl 17:21:52
19/9 17:08:18
19/9 17:08:32