MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 17036065
nr 1703 6065
Stolar
Ett par, 1800-tal, bemålade
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:46:49
300 kr