MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8258167
nr 825 8167
Stolar
1 par, 1880-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:18:54
100 kr
150 kr
400 kr
500 kr
500 kr