Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 9951200



*

nr 995 1200


Stolar

1 par, 1950-tal


Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 18:32:36


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/11 17:54:53 1      100 kr
12/11 20:25:30 2      500 kr
14/11 21:47:01 3      500 kr
14/11 21:47:01 2      500 kr (Budbetjänt)
14/11 21:47:48 3      800 kr
15/11 23:53:19 4      700 kr
15/11 23:53:19 3      800 kr (Budbetjänt)
16/11 14:37:05 4      900 kr
16/11 16:28:04 5      Vinnande bud
16/11 18:20:49 3      1.100 kr
16/11 18:20:49 5      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
  • 6681 Kamelpall
    Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:22
  • 6155 Karmstol
    nyrokoko, 1800-tal, provinsarbete, mässingsintarsi..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:10
  • 6697 Karmstol
    Rokokostil med petit point
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:24




Ladda ner broschyr