MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13568012
nr 1356 8012
Stolar
Ett par, Sent 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:12:50
200 kr