MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5602215
nr 560 2215
Stolar
Ett par, Nyrokoko,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 januari 2009
kl 17:44:06
300 kr
400 kr
500 kr