MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 5577614
nr 557 7614
Karmstolar
Ett par, Björk, Karl Johan-stil, O.1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 8 december 2008
kl 18:11:50
7/12 16:19:04
1.800 kr
8/12 12:51:15
Karl Johanstil/Empir