MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 9287773
nr 928 7773
Stol
TeVe-Stolen, Alf Svensson, 'Studio' Ljungs industrier, Formgiven 1953
Kondition: slitage, skador, tvärslå saknas
måndag 1 december 2014
kl 19:34:40