FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 3887074
nr 388 7074
CHAIR
Lenght: ()
Barock, (slitage)
2000
SEK 2300
Monday November 28 2005
at 16:00:00
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.