FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 5075653
nr 507 5653
CHAIR
Lenght: ()
1800-tal (slitage)
100
SEK 450
Monday February 4 2008
at 16:47:27
350 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.