MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 5075652
nr 507 5652
Stol
1700-tal (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2008
kl 16:43:42
650 kr
400 kr
500 kr
600 kr