GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 13464399

nr 1346 4399

Keramik

5 delar, Orientalisk. Diameter: 11-22cm, höjd: 25cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:21:02

Tilgman Keramik