GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 13464477

nr 1346 4477

Keramik

4 delar, Upsala-Ekeby. Höjd: 2-22 cm

Kondition: slitage, skador, nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:54:53

Upsala-Ekeby
Tilgman Keramik