MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 12213502
nr 1221 3502
CARPET
Röllakan, Signerad RT, 82x155, wear.
Röllakan, Signerad RT, 82x155
Condition: slitage
300
SEK 400
Monday December 3 2018
at 18:26:25
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)