MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14378418

nr 1437 8418

CARPET

Röllakan. Signed, 136x210, wear, damages.

Röllakan. Signerad, 136x210 cm

Condition: slitage, skador

800

Monday December 13 2021
at 18:11:17