MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 13658528
nr 1365 8528
CARPET
oriental, 85x167cm, wear, damages.
Orientalisk, 85x167cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday December 7 2020
at 18:44:15
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr