ÖVRIGT / Mattor / Matta 11865217
nr 1186 5217
Matta
orientalisk, 278x153
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 28 maj 2018
kl 20:06:47
Orientmatta
Matta
Kondition: slitage, skador
nr 1186 5217
Matta
orientalisk, 278x153
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
måndag 28 maj 2018 |
Orientmatta