KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 11482577
nr 1148 2577
Carborundumetsning
2 st, Signerade, 40 upplaga, motivet: 58x45 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:21:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr