KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12597482

nr 1259 7482

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Carborundumetsning, Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, numrerad 1/15, bladets mått: 57x44 cm

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

måndag 3 juni 2019
kl 20:48:43

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz