LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlesticks 5724181
nr 572 4181
CANDLESTICKS
Lenght: ()
1 par, silver, England, höjd: 19, skador
300
SEK 450
Monday Mars 23 2009
at 17:14:15
300 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver