LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 9546348
nr 954 6348
CANDELABRAS
one pair, Zink, late 19th century, height: 40 cm, wear.
1 par, Zink, sent 1800-tal, höjd: 40 cm
Condition: slitage
2000
SEK 1500
Monday April 13 2015
at 20:04:19
13/4 13:06:59