MÖBLER / Soffor / Kanapé 5944100

nr 594 4100

Kanapé

nyrokoko, längd: 200

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 17 augusti 2009
kl 17:52:17

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.