GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kakfat 11028132
nr 1102 8132
Kakfat
på fot, Bing & Grøndahl, sent 1800-tal, diameter: 23 cm, höjd: 18 cm
Kondition: nagg på fot
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 april 2017
kl 20:33:41
17/4 15:59:57
100 kr
17/4 20:00:22