MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå med klaffar 15978414
nr 1597 8414
Byrå med klaffar
1800-tal, England. Längd: 46 + 2x22, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:30:08
700 kr
Byrå med klaffar
nr 1597 8414
Byrå med klaffar
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 12 februari 2024 |