ÖVRIGT / Diverse / Hinkar 14445127

nr 1444 5127

Hinkar

2 st, koppar. Höjd: 25cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 januari 2022
kl 19:39:36