Ã–VRIGT / Diverse / Dosa med lock 15683232

nr 1568 3232

Dosa med lock

1700-tal, Emaljerad. Dekor med geometriskt mönster, Längd: 8 cm. Djup: 6 cm, höjd: 3,5 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 19:15:36

25/9 21:52:34 1      Vinnande bud