GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 11211236

nr 1121 1236

Skålar

4 st, Kina

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 augusti 2017
kl 19:38:14

2/8 16:42:34 1      100 kr
2/8 22:23:19 2      Vinnande bud