SILVER & METAL / Silver / Bowl 4047507
nr 404 7507
BOWL
Lenght: ()
silver, graverad, 1900-tal, längd: 30
4000
SEK 3500
Monday April 3 2006
at 16:15:00
31/3 13:32:47
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver