SILVER & METAL / Silver / Bowl 4047509
nr 404 7509
BOWL
Lenght: ()
med lock, silver, 1900-tal , höjd: 13
600
SEK 500
Monday April 3 2006
at 16:15:00
31/3 08:58:44
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver