KONST / Skulptur & konsthantverk / Flaska 15086518
nr 1508 6518
Flaska
keramik, Frankrike, ca 1930-tal. Höjd: 40 cm
Kondition: nagg, lagad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:37:06
10/12 06:12:01
100 kr
11/12 23:08:13
Tilgman Keramik