KONST / Skulptur & konsthantverk / Flaska 15086518

nr 1508 6518

Flaska

keramik, Frankrike, ca 1930-tal. Höjd: 40 cm

Kondition: nagg, lagad, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:37:06

10/12 06:12:01 1      100 kr
11/12 23:08:13 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik