Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Stringhylla 9952114



*

nr 995 2114


Stringhylla

3 hyllplan


Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 20:50:09


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/11 15:00:31 1      300 kr
13/11 19:16:38 2      500 kr
14/11 18:47:17 3      Vinnande bud



  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
  • 7005 Bokhylla
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:28
  • 7137 Bokhylla
    2 sek, 1960-tal, skjutdörrar. Bredd: 100 cm, djup:..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:49
  • 6424 HörnskÃ¥p
    sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:54
  • 6398 Sideboard
    mahogny, nutida. Längd: 134 cm. Djup: 46 cm, höjd:..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:23
  • 6050 Sideboard
    Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:48
  • 7004 Vägghyllor
    4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:49




Ladda ner broschyr