MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10582335
nr 1058 2335
Bokhylla
30-tal, Björk, längd: 190 cm, djup: 25 cm, höjd: 70 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:12:45
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr