Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 9234801



*

nr 923 4801


Blandteknik

2 pcs, India, sheet: 23 x 14 & 21 x 13,


2 st, Indien, bladets mått: 23 x 14 & 21 x 13


Droit De Suite

Yes

Estimate:

400

Auction date:

Monday November 10 2014
at 20:54:17



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
  • 7080 MIXED MEDIA
    2 pcs, India, erotic, outer dimensions including f..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:59
  • 6565 MIXED MEDIA
    Signerad Roupé, dated Fogdö 1934. Mixed media, Ima..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:03
  • 6402 MIXED MEDIA
    Silvére Croix. Signed, dated - 61, portrait, mm; 3..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:12




Ladda ner broschyr