KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728823
nr 1572 8823
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Stilleben". Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:06:14
22/10 19:21:34