![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Bänk 9952016
*
nr 995 2016
Bänk
Ek, 1960-tal, längd: 116 cm, djup: 38 cm, höjd: 34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:53:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 18:44:11
1
900 kr
26/10 18:52:39
2
700 kr
26/10 18:52:39
1
800 kr (Budbetjänt)
6/11 11:23:50
3
2.000 kr
14/11 07:43:50
4
1.600 kr
14/11 07:43:50
3
1.700 kr (Budbetjänt)
14/11 07:44:56
4
2.400 kr
16/11 11:29:33
3
3.000 kr
16/11 11:30:49
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bänk
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20
-
6156 Bänkar
2 st, Fällbara ben. Längd: 220 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:24
-
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02
-
6152 Telefonbänk
Teak, 1950-tal. Längd: 96 cm, djup: 33 cm, höjd: 5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:18
*
Bänk
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2016
Bänk
Ek, 1960-tal, längd: 116 cm, djup: 38 cm, höjd: 34 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 18:44:11 | 1 | 900 kr |
26/10 18:52:39 | 2 | 700 kr |
26/10 18:52:39 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
6/11 11:23:50 | 3 | 2.000 kr |
14/11 07:43:50 | 4 | 1.600 kr |
14/11 07:43:50 | 3 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
14/11 07:44:56 | 4 | 2.400 kr |
16/11 11:29:33 | 3 | 3.000 kr |
16/11 11:30:49 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bänk
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20 -
6156 Bänkar
2 st, Fällbara ben. Längd: 220 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:24 -
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02
-
6152 Telefonbänk
Teak, 1950-tal. Längd: 96 cm, djup: 33 cm, höjd: 5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:18