MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängbord 11565294
nr 1156 5294
Sängbord
ett par, 1950-tal, Halvdan Petersson, Tibro, diameter: 37 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:06:59
3.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)