MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10381089
*
nr 1038 1089
Nattygsbord
Teak, längd: 43 cm, djup: 32 cm, höjd: 54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:56:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:58:09
1
Vinnande bud
16/5 19:51:49
2
400 kr
16/5 19:51:49
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57
-
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:17
*
Nattygsbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1089
Nattygsbord
Teak, längd: 43 cm, djup: 32 cm, höjd: 54 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:58:09 | 1 | Vinnande bud |
16/5 19:51:49 | 2 | 400 kr |
16/5 19:51:49 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57 -
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:17