MÖBLER / Byråar, sekretärer / Nattygsbord 14445306

nr 1444 5306

Nattygsbord

1940-tal. Bredd: 44, djup: 36 cm, höjd: 58 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:30:33

23/1 09:51:37 1      Vinnande bud