Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Bedside table 9255111



*

nr 925 5111


BEDSIDE TABLE

one pair, USA, length: 63 cm, width: 37 cm, height: 61 cm,


1 par, USA, längd: 63 cm, djup: 37 cm, höjd: 61 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 1100

Auction date:

Monday November 17 2014
at 20:08:06


  • Bid history
Time Bidder Bid
17/11 19:38:00 1      350 kr
17/11 19:48:48 2      350 kr
17/11 19:48:48 1      350 kr (Robot)
17/11 19:48:59 2      400 kr
17/11 19:53:19 1      500 kr
17/11 19:53:40 3      500 kr
17/11 19:53:40 1      500 kr (Robot)
17/11 19:57:00 4      700 kr
17/11 19:57:32 1      700 kr
17/11 19:57:32 4      700 kr (Robot)
17/11 19:57:52 1      800 kr
17/11 19:58:19 4      1.000 kr
17/11 20:03:06 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 17

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord usa
  • 8143 LAMP TABLE
    one pair, rotting och glas. Diameter: 48 cm, heigh..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:41
  • 8146 LAMP TABLE
    glass/chrome. Length: 60 cm, width: 45 cm, height:..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:08
  • 8179 LAMP TABLE
    Kakel, Gustavian style. Length: 36 cm, width: 36 c..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:52




Ladda ner broschyr