FURNITURE / Tables / Bedside table 6445091

nr 644 5091

BEDSIDE TABLE

one pair, height: 64 + pouf, height: 43, 1930s, färgslitage,

1 par, höjd: 64 + sybänk, höjd: 43, 1930-tal, färgslitage

300

SEK 750

Monday June 7 2010
at 19:52:53