SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Barnbestick 7267652
nr 726 7652
Barnbestick
6 del. nysilver, 1950-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 november 2011
kl 18:07:11
21/11 10:58:03
100 kr
21/11 18:02:12
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.