FURNITURE / Chairs and Stools / Bar stools 10548066
nr 1054 8066
BAR STOOLS
3 + 2 pcs, snarlika, wear, damages.
3 + 2 st, snarlika
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday September 5 2016
at 18:17:06
31/8 21:43:01