MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 13374598

nr 1337 4598

Barskåp

AB Förenade Möbelfabrikerna Linköping. Mahogny, glas. Låda och utdragbar serveringsskiva, belysning. Bredd: 85 cm. Bredd: 44 cm. Höjd: 116 cm, cm, nyckel

Kondition: bruksslitage, smärre fanerskada bakkant höger gavel, lampskärmen med smärre skada

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:02:38