MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12219100
nr 1221 9100
Karl Erik Ekselius
(1914-1998), Sverige
Karmstolar, 2 st, Ekselius, JOC
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:28:36
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr