MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 6983453
nr 698 3453
Karmstolar
Ett par, 50-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:40:34
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr