MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 16958480
nr 1695 8480
Karmstolar
ett par, 1960-tal, konstläder och tyg. Höjd: 71 cm, bredd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:35:16
21/4 20:25:34