MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14203135
nr 1420 3135
Karmstolar
Ett par, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:31:13
21/9 14:28:11
200 kr
27/9 12:29:56
Den Gustavianska stilen