MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 16606492
nr 1660 6492
Karmstolar
Ett par, NK Nordiska Kompaniet, Tidigt 1900-tal, ryggbricka med reliefdekor, saknar märkning
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:53:36
1.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.200 kr