MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15618109
nr 1561 8109
Fåtölj
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:23:21
300 kr
350 kr
400 kr