MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 15618109

nr 1561 8109

Fåtölj

1950-tal

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 september 2023
kl 18:23:21

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko