MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12769265
nr 1276 9265
Fåtölj
1960-tal, Galon
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:35:55
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr